Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 373 031 €
Annetajatelt 3 145 537 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
VENÜ: „Toetame orvuks jäänud lapsi ning neid kasvatavaid vanavanemaid!“

VENÜ: „Toetame orvuks jäänud lapsi ning neid kasvatavaid vanavanemaid!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
19 094.37 €
538 annetust
25 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu (VENÜ) projektil „Orbude toetuseks” on tähtis koht ema-isa hooleta jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elus. Toetame neid, sest orbude pensionäridest vanavanematel on kasinad võimalused, et  arendada oma hoolealuste huvimaailma, lapsed janunevad aga uute teadmiste ja kogemuste, muljete ning kontaktide järele.

Projekt „Orbude toetuseks” pakub vanavanematele ainulaadset tuge, korraldades peredele erinevaid teatris, kinos ja muuseumis käike, ekskursioone ning muid tegevusi. Praegu saab projekti kaudu toetust 20 peret, kus on 29 lapselast ja 25 vanavanemat.

VENÜ projekt „Orbude toetuseks“ on juba 10 aastat osalenud annetuskeskkonnas ning on selle ajaga leidnud suurt tunnustust eestkosteperedelt. Aasta-aastalt on laekumised suurenenud, seega on ka rohkem võimalusi pakkuda peredele meelepärast tegevust, lähtudes nende huvidest. Loodame, et meie ühised tegevused aitavad siduda kaht täiesti erinevat põlvkonda. Tegelikult näeme seda juba praegu.

Tänu teile, head annetajad, on projekti tiimi viiel liikmel võimalik korraldada üritusi ning aidata neid eestkosteperesid, kes abi vajavad.

Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing (VENÜ) tegutseb alates 1995. aastast ning ühendab ettevõtlikke eakaid. Nad on ulatanud abikäe nii iseendale, oma eakaaslastele kui ka noorematele, et muuta üheskoos argipäevad elurõõmsamaks ja mõtestatumaks. Kõik uued aktiivsed liikmed on teretulnud Kadriorgu kaasa lööma.

  • Kui toetad meie projekti 5 euroga, saame selle eest tasuda ühe lapse käelise tegevuse eest (2,5–3 tundi).
  • Kui annetad kuus 10 eurot, seega 120 eurot aastas, siis saame tagada ühele lapsele laagrikoha.
  • Kui toetad meie projekti 25 euroga, saame tasuda ühe lapse ühe kuu huviringi eest.

www.venu.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid