Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 623 739 €
Annetajatelt 2 629 597 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Tagasi Kooli: aita iga Eesti õpilase ette tuua inspireerivad eeskujud ja oma ala eksperdid!

Tagasi Kooli: aita iga Eesti õpilase ette tuua inspireerivad eeskujud ja oma ala eksperdid!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 097.81 €
36 annetust
5 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Oleme olukorras, kus suur osa kooliõppest toimub üle interneti. Teeme koos nii, et toome YouTube'i otseülekandes õpilased kokku erinevate oma ala ekspertidega ja räägime e-tunnis elulistest ja praktilistest teemadest, näiteks interneti turvalisusest, karjäärivõimalustest, leiutamisest, ettevõtlusest jpm. 

Sinu annetuse toel toome õpilasteni inspireeriva külalisõpetaja, kes annab praktiliste näidetega e-tunni. Tunnid toimuvad YouTube'i otseülekandena ja neist saavad võrdselt osa võtta kõik Eesti õpilased. Õpetajad saavad e-tundidest abi aktuaalsete teemade käsitlemisel. Oleme lisaks e-tunnile selle jaoks õpetajale ette valmistanud töölehed, mille abil õpilastega otseülekande lõppedes teemaga edasi tegeleda.

Juba toimunud e-tunde saab järele vaadata Tagasi Kooli YouTube’i kanalil

Ühe e-tunni tegemiseks vajame 500 eurot, mille abil tagame õpilastele kvaliteetsed otseülekanded ja õpetajatele praktilised õppematerjalid. Iga annetus loeb, sest kui 500 eurot saab täis, teeme tunni ära.

E-tunnid tõstavad õpilaste motivatsiooni õppida

Juba toimunud e-tundidest on otseülekandes osa võetud rohkem kui 500 000 korda, need on õpilased 1.-12. klassidest kõikidest koolidest. Õpetajate hinnangul aitavad e-tunnid õpilastel saada vastuseid enda jaoks olulistele küsimustele. Lisaks aktiveerime nii õpilasi, keda on raske tavaõppetöösse kaasata. Õpetajad ise saavad abi aktuaalsete teemade käsitlemisel ning uusi õppemeetodeid.

E-tunnid aitavad tuua praktilise elu kooli.

Tagasi Kooli missioon on tuua kohtumised töömaailmaga iga Eesti õpilaseni. Miks? Õpetaja Signe Varendi on öelnud, et küll oleks äge, kui iga noor suudaks juba koolis leida selle miski, mis paneb tal silmad särama ja toob tulevikus leiva lauale. See mõte võtab hästi meie missiooni kokku. 

Koostööplatvorm Tagasi Kooli innustab õpilasi õppima, ennast arendama ja tegema eluks vajalikke teadlikke valikuid koostöös õpetajate, praktikute ja paljude teiste partneritega. 

Selleks tegutseb Tagasi Kooli missiooniga arendada veebipõhist keskkonda silmast silma ja online külalistundide, õppekäikude ning töö- ja tudengivarjutamiste kokkuleppimiseks ja korraldab e-tunde.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid

Tagasi Kooli keskendub septembrist ainult e-tundidele

09.09.2022

Tagasi Kooli peamiseks sihiks on alati olnud inspireerida noori haridus- ja töömaailmas edasi pürgima, aga see väike organisatsioon on aastatega muutunud ja kasvanud nii palju, et vajab nime, mis iseloomustaks uut visiooni – aidata igal Eesti noorel leida oma tee. Sellepärast koonduvad endised Tagasi Kooli teenused nagu külalistunnid, varjutamised ja õppekäigud kokku ning hakkavad kandma septembrist Tuleviku Tegijate nime. Ent Tagasi Kooli e-tunnid jäävad ikka oma juurte juurde!

Loe edasi

Kuidas sünnivad e-tunnid ja miks neid vaja on?

24.11.2021

Olen e-tundide juht Riina Facecchia ja töötan Tagasi Koolis alates selle aasta augustist. Nelja kuuga olen jõudnud ellu viia 33 e-tundi, et ka sel keerulisel ajal jõuaksid vaheldusrikkad, elulised ja inspireerivad videotunnid õpilasteni. Kuidas sünnivad e-tunnid? Mis teemadel neid teeme, kellele ja miks? Just sellest kirjutan seekordses blogipostituses. :)

Loe edasi