Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 790 723 €
Annetajatelt 1 887 379 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Asendusõpetajate programm: toeta meditsiinitöötajate laste e-õpet

Asendusõpetajate programm: toeta meditsiinitöötajate laste e-õpet

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
175.00 €
14 annetust
11 455.00 €

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meditsiinitöötajad on ülekoormatud ja veedavad pikki päevi tööl, et tagada vajalik abi kõigile Eesti elanikele. Nende distantsõppel olevad lapsed on seepärast tihti vajaliku toeta. See võib põhjustada stressi ning mahajäämust õppetöös. Aitame meditsiinitöötajate lapsi, et nad saaksid vajalikku tuge ja nende koolitööd ei jääks tegemata! Annetuste toel pakub Asendusõpetajate programm (ASÕP) veebi teel abiõpetajaid Tallinnast Narvani ja Pärnust Tartuni. Sinu toetusega saame aidata just neid, kes seda enim vajavad!

Meditsiinitöötajate panus on hindamatu. Nende lapsi aidates anname meditsiinitöötajatele kindlustunde, et oleme omakorda nende jaoks olemas. Kevadel 2020 viis ASÕP heade annetajate toel eesliini töötajateni 25 abiõpetajat ja abi on vaja ka nüüd.

Ida-Viru Keskhaigla meditsiiniõe 3. klassi laps vajas abiõpetaja tuge ning lapsevanem võtab oma kogemuse kokku nii: “Ma olin üllatunud ja tänulik, et sel pingelisel tööperioodil haiglas on mul võimalik tasuta abiõpetaja tuge kasutada ning kellegi peale veel loota!”

Ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla kiirabitöötaja hindab võimalust kasutada tuge laste õppetöös: “Uuesti distantsõppele minnes teadsin, kuidas protsess käib ning kasutasin võimalust ka teise lapse jaoks, kes käib 4. klassis. Nägin, et abiõpetaja toel pühendub laps rohkem koolitöödele ja asjad saavad selgemaks.”

22.91 euro eest viime õpilaseni ühe e-tunni. Meie soov on toetada vähemalt 50 last 10 tunniga. Iga Sinu tehtud annetus jõuab kohe meieni ning saame hakata juba järgmist tundi planeerima.

 

MTÜ ASÕP on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on pakkuda üldhariduskoolidele koolitundide asendamise teenust kiiresti ning kvaliteetselt. Koroonakriisis suuname asendusõpetajad abiõpetajateks üle Eesti.

Rohkem infot www.asendusopetaja.ee

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid