Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 761 282 €
Annetajatelt 1 857 938 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Doktor Klounid: toeta lohutuse ja rõõmu jagamist haiglas viibivatele lastele

Doktor Klounid: toeta lohutuse ja rõõmu jagamist haiglas viibivatele lastele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 552.00 €
27 annetust
2 000.00 €

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Koroonaviiruse laialdase leviku tõttu kehtivad haiglates külastuspiirangud ja Doktor Klounid ei saa enam käia palatites väikeseid patsiente rõõmustamas. Kuid klounid leidsid siiski viisi, kuidas laste meeleolu tõsta ja nende haiglas viibimise aega rõõmsamaks muuta. Nimelt käivad Doktor Klounid Tallinna Lastehaigla akende all lastele mängimas ja tembutamas. Annetused aitavad meil jätkata lastele naerurohtude kirjutamisega!

Doktor Klounid mängivad lastehaigla akende all sõltumata ilmast ja ilma lavastuseta, improviseerides ja kaasates erinevaid mänguvahendeid – tuulelohesid, õhupalle, vihmavarjusid, hüppenööre, muusikariistu. Sellise lähenemise võttis Tallinna Lastehaigla juhtkond väga hästi vastu ja osakondade personal juhib lapsed Doktor Klounide visiitide ajaks oma palatite akendele.

Soovime tuua rõõmu kõigi haiglaravi vajavate laste päevadesse, sära silmadesse ja naeratused suule. Koroonaviirusepuhangu ajal kahjuks laste naeratusi ja silmasära haigla hoovis mängides ei näe, aga see on ilmselgelt aimatav. Sest need väikesed käed, mis akendel reipalt lehvitavad, on märguandeks heast tujust.

 

Haiglaklounide heategevusorganisatsioonid tegutsevad maailmas juba enam kui 40 aastat ja sajad haiglad üle maailma on haiglaklounide programmid heaks kiitnud. Doktor Kloun MTÜ on asutatud 2006. aastal ja 14 aasta jooksul on Dr Klounid külastanud enam kui 22000  haiglas viibinud last.

Rohkem infot: http://www.doktorkloun.ee/  

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid