Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 761 282 €
Annetajatelt 1 857 938 €
Swedbanki poolt 903 344 €
 Noored Kooli: aita kaasa, et Narva linnalaagri lapsed saaksid tervisliku lõunasöögi

Noored Kooli: aita kaasa, et Narva linnalaagri lapsed saaksid tervisliku lõunasöögi

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 986.00 €
114 annetust
9 000.00 €

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Juuli alguses korraldab SA Noored Kooli Narvas kahenädalase linnalaagri kuni 500-le Narva lapsele, kes õpivad seal eesti keelt ja arendavad sotsiaalseid oskusi. Laagris osalevad ka keerulisemas sotsiaalmajanduslikus seisus perede lapsed. Soovime koguda annetusi, et pakkuda neile lastele laagripäeva lõpus lõunasööki. Ühe lapse lõunasöögid kahenädalase laagri jooksul maksavad kokku 18 eurot. Küsime selleks Sinu tuge.

Kahenädalane linnalaager toimub Narvas 6.-16. juulil. Linnalaagris õpivad Narva noored eesti keelt ja arendavad sotsiaalseid oskusi Noored Kooli programmi osalejate juhendamisel.

Üheks linnalaagri sihtgrupiks on lapsed keerulisema sotsiaalmajandusliku olukorraga peredest, keda me kutsume laagrisse koostöös Narva koolide sotsiaalpedagoogidega. Kuna paljudele Narva peredele on praegune aeg majanduslikult raske, tahamegi neile lastele pakkuda laagripäeva lõpus tasuta lõunasööki.

 

SA Noored Kooli toob Eesti haridusse mitmekülgse taustaga võimekaid ja motiveeritud inimesi, kes töötavad selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse.

Rohkem infot: www.nooredkooli.eefacebook.com/nooredkooli

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid