Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 761 282 €
Annetajatelt 1 857 938 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Peaasi.ee: toeta vaimse tervise nõustamist kriisiolukorras

Peaasi.ee: toeta vaimse tervise nõustamist kriisiolukorras

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
199.50 €
22 annetust
1 200.00 €

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kriisiaastal on suur osa meist kogenud pingeid ja stressi. Kuhjuv stress võib esile tuua erinevaid vaimse tervise raskusi nagu ärevushäired, unehäired, depressioon. Samuti võib see põhjustada üldist pahameelt või teotahte langust. Selle ennetamiseks on vajalik, et vaimse tervise abi oleks lihtsalt ja laialdaselt kättesaadav. Soovime koguda annetusi, et pakkuda abivajajatele e-nõustamist vaimse tervise teemadel.

Peaasi.ee vaimse tervise spetsialistid pakuvad e-nõustamist nii eesti kui vene keeles. Nõustamise käigus saab nii eneseabi tehnikaid, mõtteid, kuhu edasi pöörduda, kui ka mõistmist ja emotsionaalset tuge. Nõustamist saab e-kirja teel ja ühe inimese nõustamine maksab 12 eurot. Varasem tagasiside nõustamisele näitab, et teenusest on abi saanud 95% selle kasutajatest.

 

MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas.

Rohkem infot www.peaasi.ee

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid