Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 761 282 €
Annetajatelt 1 857 938 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Sünnitusmajade Fond: aita rasedatel ja sünnitajatel arstide ning lähedastega sidet pidada

Sünnitusmajade Fond: aita rasedatel ja sünnitajatel arstide ning lähedastega sidet pidada

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
158.00 €
17 annetust
5 000.00 €

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestimaa sünnitusosakonnad vajavad hädasti sidevahendeid, et haigla personal ning lähedased saaksid isolatsioonipalatites viibivate rasedate ning sünnitajatega kontaktivabalt sidet pidada. Soovime koguda 5000 eurot, et soetada tahvelarvutid kõigisse sünnitusosakondadesse üle Eesti.

Kunagi varem pole olnud vaja nii palju isolatsioonipalateid. Neis palatites olevate rasedatega ei ole võimalik kontaktivabalt ja inimlikult sidet pidada, et neid jälgida ning et säiliks ka inimlik kontakt. Praegu kasutavad patsiendid ka isiklikke telefone, et teha ise pilte oma näitudest ja saata personalile. Õiged sidevahendid muudaksid need olukorrad palju lihtsamaks, sujuvamaks ning inimlikumaks.

Kõige universaalsem lahendus, mis ei kaotaks oma vajadust ka pärast kriisi lõppemist, on soetada kõikidesse sünnitusosakondadesse tahvelarvutid, millega haigla personal saaks patsientidega suhelda. Samuti vastavalt vajadusele mõned hädaabi-nupud olenevalt sünnitusosakonna suurusest ja vajadusest.

Tahvelarvutid hõlbustaksid haigla personali tööd märgatavalt ning aitaksid hoida inimlikku ja ohutut kontakti patsiendiga.

Plaanime projektiga koguda 5000 eurot. Selle summaga saame katta kõigi sünnitusosakondade vajadused isolatsioonipalatitesse sidevahendite soetamiseks.

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid